fb youtube instagram Spotify

Performance Schedule Stages

12.11 I wednesday

6:00pm Sweetbreads
7:00pm Brenna Carroll
8:00pm Bo Riley
9:00pm Brad Byrd
10:00pm Peter Ayres
11:00pm Ethan Jano & The Hilltop Revival
12:00am Mercer Shavelson

12.11 I wednesday

CLOSED FOR PRIVATE EVENT
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12.11 I wednesday

CLOSED FOR PRIVATE EVENT
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

12.10 I tuesday

6:00pm Hollie Hammel
7:00pm Alexandra James
8:00pm Kendra Chantelle
9:00pm Owen Danoff
10:00pm Michael Daves
11:00pm Sam Talmadge
12:00am Adrian Danon
   

12.10 I tuesday

7:15pm

Anna Tivel w/ Niall Connolly

(Buy Tickets)

   
9:15pm

Caterina J

(Buy Tickets)

   
10:15pm

Stop Thrust

(No Cover)

   
   
   

12.10 I tuesday

7:00pm

Luke Sellick

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Kate Yeager & Friends feat. Emma Jayne

(Buy Tickets)

   
10:30pm

EmiSunshine

(Buy Tickets)

   
   

 

12.09 I monday

7:00pm Brett Cameron
8:00pm Mary Knapp & Toot Sweet
9:00pm bird.bird
10:00pm Kate K-S and Brett Williams
11:00pm Chris McCarthy
12:00am Callaz

12.09 I monday

7:00pm

IMMANUEL by Melanie Penn w/ The Arcadian Wild

(Buy Tickets)

   
9:00pm

Then There Were Two

(Buy Tickets)

   
10:30pm

Justin Oliver & Adam Pryor

(Buy Tickets)

   
   
   
   
   

 

12.08 I sunday

3:00pm Mary Edwards
4:00pm Elle Baez
5:00pm maeve & quinn
6:00pm Whiskey Spillers
7:00pm Cynthia Sol
8:00pm VIVE
9:00pm Ty McKinnie
10:00pm Fine Lines Unlimited
11:00pm Sean O'Shea

12.08 I sunday

8:00pm

TUELO

(Buy Tickets)

   
9:00pm

Edan Archer

(No Cover)

   

10:00pm

Thayer Sarrano

(No Cover)

   
   
   
   

12.08 I sunday

5:00pm

Concept Lab

(Buy Tickets)

   
7:00pm

Gretchen Peters

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Aimee Bayles

(Buy Tickets)

   
   
   

 

12.07 I saturday

3:00pm Leah Hinton
4:00pm Sarah Factor
5:00pm The Waxmelter
6:00pm Ryan Whitman
7:00pm Rachel Troublefield
8:00pm Charred Oak
9:00pm Rebecca Moreland
10:00pm Lucid Lip
11:00pm Council
12:00am Nautical Term
1:00am Laverge

12.07 I saturday

7:00pm

Alaina Castillo

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Eric Schenkman of Spin Doctors

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Al Holliday & The East Side Rhythm Band

(Buy Tickets)

   
11:00pm

Aberdeen and Ghost Funk Orchestra

(Buy Tickets)

   
   

12.07 I saturday

4:00pm

(Buy Tickets)

   
7:00pm

Les Chauds Lapins

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Yonit Spiegelman

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Hannah Sumner

(Buy Tickets)

   
11:30pm

The Como Brothers

(Buy Tickets)
   
   

 

12.06 I friday

6:00pm Ally Nicholas
7:00pm Sgmaniak
8:00pm Jeff Taylor
9:00pm ĀJŌ
10:00pm Bindy
11:00pm Koogler
12:00am shockmop
1:00am Waiyu

12.06 I friday

7:00pm

Mackenzie Shivers & Jess Clinton

(Buy Tickets)

   
9:00pm

Bell Helium

(No Cover)

   
10:15pm

SunDub

(Buy Tickets)

   
11:15pm

The Gold Magnolias

(Buy Tickets)

   
   

12.06 I friday

7:00pm

Because Jewish Presents: The Friday Night Jam feat. Yula Beeri

(Buy Tickets)

   
9:00pm

Ana Egge

(Buy Tickets)

   
10:30pm

Emily Claman

(SOLD OUT)

   
   

 

12.05 I thursday

6:00pm Penelope
7:00pm Candace Devine
8:00pm NORTH
9:00pm The Jacks
10:00pm Tender Beats
11:00pm Nishül
12:00am r.O.T.i.

12.05 I thursday

7:00pm Paul Loren

(Buy Tickets)

   
8:30pm

The Harlem Line Band

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Huntertones Big Band - Residency Week 1

(Buy Tickets)

(Buy Three Show Pass)

   
11:30pm

GENTL'R

(No Cover)

   
   

12.05 I thursday

7:00pm

Dan Navarro

(Buy Tickets)

   
8:30pm

Beckenstein-Brown

(Buy Tickets)

   
10:00pm

Glenn Echo w/ Kira Hooks

(Buy Tickets)

   
8:00pm-11:00pm

STAGE 3 BAR BALCONY

Ethan Eubanks'

Detroit Grease w/ Todd Caldwell and Al Street

Organ grinding soul music from the 60's and 70’s

(No Cover)

   

 

 

 

 

   

MAILING LIST

* indicates required